19 Ağustos 20176,382 Görüntülenme0 Yorum
Motif Üstünde Köprü Oyası Yapılışı Türkçe Videolu
Motif Üstünde Köprü Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Motif Üstünde Köprü Oyası Yapılışı Türkçe Videolu

Motif Üstünde Köprü Oyası Yapımı Türkçe Videolu Anlatım

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun örgü sever güzel meleklerim, Oya ve Dantel Dünyasının çok güzel ve açıklayıcı şekilde anlattığı benimde bugün gördüğüm en güzel motifli tığ oyası örneklerinden olan şıklığı ve gösterişli desenleri ile sizinde beğeneceğinizi düşündüğüm Motif Üstünde Köprü Oyası Yapılışını sizler için sitemize ekliyorum.

Motif Üstünde Köprü Oyası Yapımı
Motif Üstünde Köprü Oyası Yapımı

Aşağıdaki öğretici tığ oyası videosunu izledikten sonra sizde kolaylıkla öğreneceksiniz kızlar, yapacaklara kolaylıklar gelsin şimdiden güzel günlerde kullanmanız dileğiyle.

Özellikle yazma kenarı oya işlemesi severlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm Fiyonk Arası Fıstık Oyası Yapımına göz atmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, tığ işi motif üstünde köprü oyası modelini yapıp resimlerini bana atabilirsiniz canlarım.

Tecrübesi ve öğretici anlatımı ile bizlerinde örebilmesi için zaman harcayarak Motif Üstünde Köprü Oyası Nasıl Yapılır? videosunu yapan Oya ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına sevgilerimizi ve şükranlarımızı gönderiyoruz.

Motif Üstünde Köprü Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN