27 Aralık 20184,954 Görüntülenme1 Yorum
Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle Motifli Tığ Oyası Modelleri 2019 çeşitleri işlemek isteyenlerin mutlaka ama mutlaka kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve ister yazma kenarı isterseniz de kolye kenarı işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz kızlar.

Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapımı
Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Güzel çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Analı Kızlı Tığ Oyasını umarım sizlerde keyifle işleyebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Gösterişli Tığ Oyası Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde ilk zamandan beri beğenilerini toplayan bu Akide Şekeri Motifi Tığ Oyası Yapımına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde anlattığı bu Analı Kızlı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapımı Videosu

Analı Kızlı Tığ Oyası Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı Yorumları
Avatar
Gülay
2019-10-06 11:18:18
Elinize sağlık çok güzel bir örnek, yenilikler için kreatif olmak lazım.
BIR CEVAP YAZIN