25 Kasım 2023786 Görüntülenme0 Yorum
Basit Papatya Lif Örgüsü
Basit Papatya Lif Örgüsü

Basit Papatya Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle yuvarlak lif örgü arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu çiçek lif örgüsü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Basit Papatya Lif Örgü
Basit Papatya Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2023 yeni lif çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinden çok beğendiklerini söyledikleri bu #Uzun Sepet Lif#ine bakmanızı rica ediyorum.

Pembeli örgüler Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu papatya lif Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Hepinize mutlu günler.

Basit Papatya Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN