27 Şubat 20211,327 Görüntülenme0 Yorum
Basit Uzun Lif Örgü
Basit Uzun Lif Örgü

Basit Uzun Lif Örgü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle lif modelleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizi liflerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Basit Uzun Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Basit Uzun Lif Örgüsü
Basit Uzun Lif Örgüsü

Tam anlamıyla asya ile örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu yeni uzun lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle söyledikleri bu 2021 Çok Kolay Gelin Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Asya ile örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde samimi dille bizler için derledikleri bu Basit Uzun Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Basit Uzun Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN