24 Ocak 202010,889 Görüntülenme0 Yorum
Beğenilen Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu
Beğenilen Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Beğenilen Tığ Oyası Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle yeni tığ oyaları 2020 çeşitleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Beğenilen Tığ Oyası Yapılışını sitemize ekliyoruz canlarım.

Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı
Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik işlemeler niyetine tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yepyeni Tığ Oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu İğneden Tığa Yeni Oya Yapılışına bakmadan geçmeyin derim.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Beğenilen Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Beğenilen Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN