24 Ocak 20205,226 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapılışı Videolu
Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapılışı Videolu

Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ le örgü atkı örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve tam da bu kış soğuklarının başladığı dönemlerde örüp kullanabileceğiniz bu Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımı
Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımı

Tam anlamıyla Gülcan Volkan Duran çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi sevdiğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Örgü Atkı Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Örgü Atkı Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Şirince Modeli Gösterişli Atkı Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Fıstıklı Örgü Atkı Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN