25 Mayıs 20177,205 Görüntülenme0 Yorum
Çapraz Kare Modeli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı
Çapraz Kare Modeli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Çapraz Kare Modeli Lif Yapımı Videolu Anlatımlı

Çapraz Kare Modeli Lif Yapılışı Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli günler olsun canlarım, bugün benim canlı renklerine bayıldığım ve en kısa zamanda örmeyi düşündüğüm 2017 Lif Örneği olan Çapraz Kare Modeli Lif Yapımını sizlere sunuyorum,

Çapraz Kare Modeli Lif Yapılışı
Çapraz Kare Modeli Lif Yapılışı

Bu videoda Kare Life Nasıl Başlandığını ve daha fazlasını öğreneceksiniz hanımlar, eminim sizde en az benim kadar beğenip örmek için sabırsızlanacaksınız, yapacaklara kolay gelsin şimdiden güzel günlerde kullanmak nasıp olsun inşallah.

Kolay Lif Nasıl Örülür
Kolay Lif Nasıl Örülür

İğne oyası işlemesi sevenlerin ve yazma, fular kenarlarını süslemeyi sevenlerin kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm İğne Oyası Güzel Çiçekler Modeli Yapılışına bir göz atın derim, eğer eliniz değerse kızlar Çapraz Kare Modeli Lif Örgüsünü tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden teşekkürler.

Kısa bir zaman önce paylaştığım ve beklentimden daha çok beğenilen diğer bir çok sevilen Farklı Lif Örneği olan Hello Kitty Modeli Lif Yapımını linkine tıklayıp bakmanızı şiddetle tavsiye ediyorum, bizler için El Örgüsü Örneği olan Çapraz Kare Modeli Lif Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına sevgi ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Çapraz Kare Modeli Lif Nasıl Yapılır
Çapraz Kare Modeli Lif Nasıl Yapılır

Çapraz Kare Modeli Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN