19 Ekim 20172,957 Görüntülenme0 Yorum
Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapımı Türkçe Videolu
Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapımı Türkçe Videolu

Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapımı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle benim gibi tığ örgü lif modelleri severlerin kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve bitirdikten sonra kullanmaya kıyamayacağınız bu Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapılışını hemen şuan sitemize ekliyoruz.

Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapılışı
Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapılışı

İnşallah benim kadar seversiniz ve bu aşağıda ki Elbise Lif Nasıl Örülü? öğretici videosunu dikkatli şekilde izler ve tamamlayabilirsiniz canlarım, şimdiden hepinizin ellerine kollarına sağlıklar olsun.

Kısa bir zaman önce paylaştığım Şiş Örgü Patik Modellerinden olan ve Emelce Hanımcığımın özenle anlattığı bu Yeni Çeyizlik 2 Şiş Patik Modeli Yapılışına girip bakmanızı tüm içtenliğim ile rica ediyorum meleklerim.

Bayanların Örgü Dünyası Youtube Kanalına Elbise Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Elbise Lif Yapımı Anlatımlı Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN