29 Kasım 20197,614 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle güzel sıralı tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan bu Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapımı
Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de yazma kenarı işlemesi olarak tercih edebileceğiniz bu Yeni Sıralı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Sıralı Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Güzel Sıralı Tığ Oyası Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçen çok pişman olur.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Çeyizlik Sıralı Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN