12 Ekim 20215,315 Görüntülenme0 Yorum
Ceylan Gözü Lif Yapımı
Ceylan Gözü Lif Yapımı

Ceylan Gözü Lif Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle örgü motif örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra plajda veya günlük keyifle kullanabileceğiniz çember tığ işi örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz güzel hanımlar.

Ceylan Gözü Lif
Ceylan Gözü Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri diğer bir bu Tığ İşi Çok Amaçlı Motif modeline bir göz atmanızı çok isterim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Tığ İşi çember motif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Mutlu günler.

Ceylan Gözü Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN