12 Ekim 20216,680 Görüntülenme0 Yorum
Ceylan Gözü Lif Yapımı
Ceylan Gözü Lif Yapımı

Ceylan Gözü Lif Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle örgü motif örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra plajda veya günlük keyifle kullanabileceğiniz çember tığ işi örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz güzel hanımlar.

Ceylan Gözü Lif
Ceylan Gözü Lif

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde çok beğendikleri dile getirdikleri diğer bir bu Tığ İşi Çok Amaçlı Motif modeline bir göz atmanızı çok isterim.

Tamanne Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek anlattıkları bu Tığ İşi çember motif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Mutlu günler.

Ceylan Gözü Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN