20 Ekim 20184,647 Görüntülenme0 Yorum
Kurbağa Modeli Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı
Kurbağa Modeli Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Kurbağa Modeli Lif Yapılışı Videolu Açıklamalı

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle 2019 hayvanlı lif örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle kaçırmaması gerektiğini düşündüğüm ve bebek örgüleri niyetine de örülebilecek olan bu Kurbağa Modeli Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Kurbağa Modeli Lif Yapımı
Kurbağa Modeli Lif Yapımı

Tam anlamıyla Ezginin Banyo Liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve tığ işi lif örgülerinden olan hem de bir o kadar kullanışlı olan bu Örgü Kurbağa Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir diğer bir Yeni Hayvanlı Lifleri 2019 çeşitlerinden olan ve çocuklarınızın da bayılacağını emin olduğum bu Donald Duck Çizgi Film Kahramanı Lif Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ezginin Örgü Aşkı Youtube Kanalına titizlikle anlattığı bu Kurbağa Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kurbağa Modeli Lif Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN