22 Mart 20189,485 Görüntülenme0 Yorum
Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, halk arasında Kese Lif Örnekleri olarak ta bilinen bu tığ işi çanta lif modellerinden olan ve benim de gerçekten çok ama çok hoş bulduğum bu Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapımını şimdi sitemize ekliyoruz canlarım.

Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapımı
Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Zahidenin Kanalı Kese Lif Örgü Örneklerine layık olan bu Çift Katlı Kese Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirsiniz kızlar, ellerinize sağlık.

Kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir Kullanışlı Lif Modellerinden olan bu Fiyonklu Çiçekli Çilek Lif Modeli Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Zahidenin Kanalı Youtube Kanalına Çift Katlı Çanta Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çift Katlı Çanta Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN