05 Ocak 20214,724 Görüntülenme0 Yorum
Çok Basit Kare Lif Örgüsü Yapımı
Çok Basit Kare Lif Örgüsü Yapımı

Çok Basit Kare Lif Örgüsü Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif örgüleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını şiddetle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren en kısa zamanda yapmak için sabırsızlandığım bu Çok Basit Kare Lif Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Çok Basit Kare Lif Örgüsü
Çok Basit Kare Lif Örgüsü

Tam anlamıyla hanım eli örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve iki renkli örgülerin de başlarında olan göze de çok şık gelen bu güzel lif örneğini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir farklı lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Sarmaşık Güller Lif Örgüsü linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Hanım Eli Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek hazırladığı bu Çok Basit Kare Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Çok Basit Kare Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN