25 Aralık 20203,498 Görüntülenme0 Yorum
Lale Buketi Lif Örneği Yapımı
Lale Buketi Lif Örneği Yapımı

Lale Buketi Lif Örneği Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle lif modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki son zamanlarda çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından olan bu Lale Buketi Lif Örneğini sitemizde yayınlıyoruz.

Lale Buketi Lif Örneği
Lale Buketi Lif Örneği

Tam anlamıyla sibelin liflerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eminim ki kısa zaman önce bitirdiğinizden sonra banyonuza renk katacak olan bu örgü lif modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman öncesinde sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Çok Kolay Lif Örgüsüna bakmanızı rica ediyorum.

Sibelle örgü Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek anlattıkları bu Lale Buketi Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Lale Buketi Lif Örneği Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN