18 Mart 20183,420 Görüntülenme0 Yorum
Emelce Papatya Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu
Emelce Papatya Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Emelce Papatya Lif Modeli Yapılışı Türkçe Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, en az benim kadar çok seveceğinizi düşündüğüm bu tığ işi motifli lif modellerinden olan ve inşallah bitirdikten sonra göze hoş gelen renkleri ile banyonuza da hava katacak olan bu Emelce Papatya Lif Modeli Yapımını paylaşıyorum.

Emelce Papatya Lif Modeli Yapımı
Emelce Papatya Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Emelce Örgüler Yeni Banyo Lif Modellerine yakışır olan bu Papatya Motifli Lif Modelini umarım sizlerde güzelce yapabilirisiniz canlarım, ellerinize sağlık.

Kısa bir süre önce sitemize eklediğimiz diğer bir Farklı Uzun Lif Örneklerinden olan bu Çeyizlik Halkalı Uzun Lif Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Emelce Orguler Youtube Kanalına Emelce Papatya Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Emelce Papatya Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri altigen-papatya-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli serpilin-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN