20 Mart 20211,903 Görüntülenme0 Yorum
Enginar Çiçeği Örgü
Enginar Çiçeği Örgü

Enginar Çiçeği Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle örgü örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinin de olmazsa olmazlarından olan bu Enginar Çiçeği Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Enginar Çiçeği Örgüsü
Enginar Çiçeği Örgüsü

Tam anlamıyla örgü hanem örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz sevdikleriniz için de hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir değişik örgü modellerinden olan ve öncesin de sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Kırık Tuğla Desenli Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Örgühanem Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu Enginar Çiçeği Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Enginar Çiçeği Örgüsü Videosu

BIR CEVAP YAZIN