29 Eylül 20174,519 Görüntülenme0 Yorum
Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı
Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışı Videolu Anlatımlı

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, yapılış videosunu bile izlemesi öyle çok hoş olan bu İğne Oyası İle Havlu Kenarına İşlemesini sizler de gördükten sonra örmek isteyeceğinize eminim olduğum Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapılışını öğrenmeniz için paylaşıyorum.

Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapımı
Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapımı

Eğer havlunuzu ve hürrem göz pulunuz arasında bir renk uyumu yakalayabilirseniz canlarım gerçekten baya şık bir En Kolay Hürrem Gözü Pulu Havlu Kenarı İşlemesi Modeli çıkacaktır, yapacaklara şimdiden kolaylıklar gelsin hayırlı günlerde eskitmeniz dileğiyle.

Yazlık El Örgüsü Modellerine damga vurmuş olan bu 2017 Yeni Bayan Yeleği Örneği olan ve sade ve şık duruşu ile ortamda ki herkesin dikkatini çekecek olan Zigzag Örnekli Yazlık Bayan Yelek Yapılışına göz atmadan geçerseniz pişman olursunuz kızlar, eğer Melek Ablanızı mutlu etmek isterseniz bu Kolay Hürrem Gözü Pulu İle Havlu Kenarı Süsleme Örneğini tamamladıktan sonra fotoğraflarını göndermeniz rica ediyorum şimdiden hepinize kocaman teşekkürler ediyorum.

Zamanını harcayarak bizlerinde öğrenmesi için Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Canım Anne Youtube Kanalına sizler aracılığı ile sevgilerimizi ve şükranlarımızı gönderiyoruz.

Hürrem Gözü Pul İle İğne Oyası Havlu Kenarı Modeli Yapımı Videosu

2019 HAVLU KENARI ÖRNEKLERİ
tig-isi-havlu-kenari-oyalari uzum-igne-oyasi-havlu-kenari havlu-kenari-cicekli-sirali-guzel-model dantel-igne-oyasi-havlu-kenari-kelebek havlu-kenar-ornekleri-igne-oyasi 5-yaprakli-cicek-havlu-kenari-igne-isi yeni-havlu-kenari-igne-oyasi-modelleri en-guzel-havlu-kenari igne-isi-havlu-kenari-modeli mor-beyaz-igne-oyasi-havlu-kenari papatya-cicekli-havlu-kenari uc-boyutlu-igne-oyasi-cicek-kenar-oyasi
BIR CEVAP YAZIN