13 Aralık 20192,186 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle İncili Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu
İki Şiş İle İncili Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

İki Şiş İle İncili Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun güzel bayanlar, özellikle incili şiş örgü örnekleri 2020 çeşitleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de en kısa zamanda ördükten sonra keyifle güzel günlerde kullanabileceğiniz bu İki Şiş İle İncili Örgü Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şiş İle İncili Örgü Yapılışı
İki Şiş İle İncili Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu Örgü İncili Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir En Yeni Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Halay Çeken İlmekler Şiş Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu İki Şiş İle İncili Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şiş İle İncili Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN