13 Aralık 20199,479 Görüntülenme0 Yorum
Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu
Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle tığ oyaları yeni örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı
Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renkleri ile yazma kenarı işlemesinde çok hoş duracağını tahmin ettiğim bu Çeyizlik Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çok Güzel Tığ İşi Oya Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Görümce Küpesi Tığ Oyası Yapılışı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde anlattıkları bu Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yeni Sezon Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN