23 Kasım 20194,679 Görüntülenme0 Yorum
İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapılışı
İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapılışı

İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapılışı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özelikle 2020 nazar boncuğu örgü örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.

İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapımı
İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapımı

Tam anlamıyla Şerifenin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik örgüler niyetine tercih edebileceğiniz bu Yeni Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Şiş İle Örgü Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulup hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle İki Renkli Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN