23 Kasım 20195,250 Görüntülenme0 Yorum
İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı Videolu
İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı Videolu

İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle iğneden tığa oya modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve inşallah sizlerin de ilk gördüğünüz andan itibaren yazma kenarı işlemesinde yaptıktan sonra keyifle kullanabileceğiniz bu İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapımı
İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi istediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Güzel Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Yeni Çam Ağacı Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçen gerçekten pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

İğneden Tığa Çiçekli Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN