15 Mayıs 20193,453 Görüntülenme0 Yorum
İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapımı
İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapımı

İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle şiş ile kolay patik örnekleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki en kısa zamanda ördüğünüzden sonra ayaklarınızda çok şık duracak olan bu İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışı
İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışı

Tam anlamıyla Örgü Aşkı Yeni çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre istediğiniz renkte yapabileceğiniz bu Çok Kolay Patik Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Basit Patik Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde beğenilerini gönül rahatlığı ile fazlasıyla topladığı bu İki Şişle İşlemeli Kolay Patik Modeli Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Örgü Aşkı Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Şişle İki Renkli Çok Kolay Patik Yapılışı Videosu

EN GÜZEL PATİK MODELLERİ
patik-modelleri-16 patik-modelleri-80 patik-modelleri-20 patik-modelleri-59 patik-modelleri-61 patik-modelleri-75 patik-modelleri-51 patik-modelleri-91 patik-modelleri-27 patik-modelleri-86 patik-modelleri-67 patik-modelleri-33
BIR CEVAP YAZIN