05 Ekim 20192,921 Görüntülenme0 Yorum
İncili Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı
İncili Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

İncili Tığ Oyası Yapılışı Videolu Anlatımlı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2019 incili tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gerçekten o şık duruşunu çok beğenip yazma kenarı işlemesinde tercih etmek istediğim bu İncili Tığ Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

İncili Tığ Oyası Yapımı
İncili Tığ Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Koleksiyonum çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve isterseniz de çeyizlik oyaları niyetine tercih edebileceğiniz bu Tığ İşi Oya Modelini umarım sizlerde zorlanmadan bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir İncilerle Tığ Oyası Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu 2019 İncili Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Koleksiyonum Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları Bu İncili Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

İncili Tığ Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN