15 Mart 20223,869 Görüntülenme0 Yorum
Kat Kat Yuvarlak Lif Yapılışı
Kat Kat Yuvarlak Lif Yapılışı

Kat Kat Yuvarlak Lif Yapılışı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eğer isterseniz de sevdikleriniz için hediye edebileceğiniz bu kat kat yuvarlak lif modelini sitemize ekliyoruz güzellerim.

Kat Kat Yuvarlak Lif Modeli
Kat Kat Yuvarlak Lif Modeli

Sitemizde yayınladığımız ve bakanlarında çok beğendiği diğer bir bu Çift Renkli Papyonlu Bebek Hırka Örgüsü modeline bakmadan geçmeyin lütfen.

Şerifegül’ün hobileri Youtube Kanalına detaylı anlatımından ve kat kat yuvarlak lif modeli örgüsü nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi sunuyorum. Ailenizle mutlu, huzurlu günler dilerim.

Kat Kat Yuvarlak Lif Modeli Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN