30 Ağustos 20204,297 Görüntülenme0 Yorum
Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu
Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapımı Anlatımlı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle kiraz motifli tığ oyaları işlemek isteyenlerin mutlaka göz atmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve eminim ki bitirdiğinizden sonra etrafınızda görenlerinde gözlerini alamayacakları bu Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapılışı
Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapılışı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası çeşitlerine gerçekten çok yakışır olan ve o üzerin de ki renkli işlemelere en az benim kadar çok hayran kalacağınızı tahmin ettiğim bu Salkımlı Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan keyifle bitirebilirsiniz, şimdiden ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaştığımız diğer bir Beğenilen Tığ Oyaları 2020 çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok şık bulduklarını dile getirdikleri bu 2020 Kanatlı Kelebekler Tığ Oyası Yapımına bakmadan geçen pişman olur.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için anlattıkları bu Kiraz Salkımları Tığ Oyası Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kiraz Salkımları Tığ Oyası Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN