01 Eylül 20204,493 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapımı Anlatımlı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle rengarenk lif örgüleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını şiddetle rica ettikleri ve son zamanlarda çeyizlik lif örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapılışı
Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapılışı

Tam anlamıyla Pamuk Örgüler çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Yeni Kere Lif Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Liflerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu Bahar Dalı Kolay Lif Örgü Yapımına bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk Örgüler Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Tığ İşi Renkli Kese Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Renkli Kese Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN