21 Temmuz 201810,882 Görüntülenme0 Yorum
Kirpikli Balık Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu
Kirpikli Balık Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Kirpikli Balık Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Türkçe Videolu

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, en az benim kadar çok seveceğinizi düşündüğüm bu tığ işi balık lif modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve inşallah sorunsuz şekilde bitirdikten sonra banyonuza renk katacak olan bu Kirpili Balık Lif Modeli Yapımını paylaşıyoruz.

Kirpikli Balık Lif Modeli Yapımı
Kirpikli Balık Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla Nagiş Hanımcığımız titizlikle oluşturduğu ve bizler için emek verdiği bu 2018 Balık Banyo Lif Modelini umarım sizlerde büyük bir zevkle yapabilirsiniz, ellerinize sağlık.

Yakın bir zaman önce paylaştığımız diğer bir 2019 Yıldız Lif Örneklerinden olan ve benim de çok hoş bulduğum bu Bahar Yıldızı Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin canlarım.

Nagiş İle Elişi Dünyası Youtube Kanalına Kirpili Balık Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kirpikli Balık Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli aycicegi-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN