27 Ekim 20223,183 Görüntülenme0 Yorum
Şeker Gibi Lif Örgüsü
Şeker Gibi Lif Örgüsü

Şeker Gibi Lif Örgüsü

Melekler tarafından sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun güzel hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu güzel lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Şeker Gibi Lif Örgü
Şeker Gibi Lif Örgü

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri diğer bir bu Çok Çok Kolay Yıldız Lif linkine tıklamadan geçmeyin.

Örgü beceriklihanım Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için video hazırladığı bu lif nasıl örülür? Videosu için teşekkür ederiz.

Şeker Gibi Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli altigen-pembe-bahce-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN