24 Kasım 201916,457 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Çitlenbik Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu
Kolay Çitlenbik Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Kolay Çitlenbik Örgü Yapımı Açıklamalı Videolu

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, özellikle en kolay örgüleri 2020 çeşitleri severlerin mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve benim de gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için sabırsızlandığım bu Kolay Çitlenbik Örgü Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz meleklerim.

Kolay Çitlenbik Örgü Yapılışı
Kolay Çitlenbik Örgü Yapılışı

Tam anlamıyla Canselin Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve canlı renklerine en az benim kadar çok hayran kalacağınız bu Güzel Örgü Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Örgü Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu İki Şiş İle Nazar Boncuğu Örgü Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu Kolay Çitlenbik Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Kolay Çitlenbik Örgü Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN