28 Şubat 20221,585 Görüntülenme0 Yorum
Kolay Farklı Kare Lifi
Kolay Farklı Kare Lifi

Kolay Farklı Kare Lifi

Merhametinin büyüklüğü ve affedici yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çok seveceğinize emin olduğum bu 3D lif modellerinden olan ve eminim ki bitirdikten sonra evinize de hava katacak olan bu kolay farklı kare lif örgü yapımını paylaşıyorum.

Kolay Farklı Kare Lif
Kolay Farklı Kare Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni lif örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2022 Şirin Çeyizlik Lif linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Lif uzmanı Youtube Kanalına samimi dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu kolay farklı kare lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Kolay Farklı Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
pofuduk-kese-lif-modeli altigen-papatya-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli serpilin-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN