12 Mayıs 20215,101 Görüntülenme0 Yorum
Favori Uzun Lif Örgüsü
Favori Uzun Lif Örgüsü

Favori Uzun Lif Örgüsü

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, özellikle lif örnekleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benimde gördüğüm andan itibaren sizlere göstermek için heyecanlandığım bu favori uzun lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Favori Uzun Lif Örgü
Favori Uzun Lif Örgü

Sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde sevdiklerini söyledikleri diğer bir bu Yeni Uzun Lif Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Ören hanım Youtube Kanalına samimi dille ve ayrıntılı şekilde bizler için emek vererek hazırladıkları bu uzun lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Favori Uzun Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli altigen-pembe-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli serpilin-lif-modeli altigen-renkli-tomurcuklu-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN