05 Haziran 20174,921 Görüntülenme0 Yorum
Trabzanlı Altıgen Lif Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu
Trabzanlı Altıgen Lif Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Trabzanlı Altıgen Lif Yapımı Anlatımlı Türkçe Videolu

Trabzanlı Altıgen Lif Yapılışı Türkçe Videolu Resimli Anlatım

Mübarek ramazan ayı yüzü suyu hürmetine yuvalarınıza sevgi ve huzurun dolduğu bol dualı günler olsun hanımlar, bugün karşınıza Değişik El Örgüsü Örneği olan fakat gördükten sonra en az sizinde benim kadar örmek için sabırsızlanacağınız 2017 Lif Örgü Modeli olan Trabzanlı Altıgen Lif Yapılışı ile huzurlarınıza çıkıyoruz.

Trabzanlı Altıgen Lif Yapılışı
Trabzanlı Altıgen Lif Yapılışı

İnşallah öğrenerek örmenize vesile olabilirim canlarım, canlı renkleri ile banyonuza renk katacağını düşünüyorum isterseniz de kızlarınız için Çeyizlik Örgü Çeşidi olarak ve ya sevdikleriniz için Hediyelik El Örgüsü olarak ta örebilirsiniz, yapacakların ellerine sağlık şimdiden güzel ve hayırlı günlerde kullanmayı merhametine muhtaç olduğumuz yüce rabbim nasip eylesin.

Çiçekli Altıgen Lif Yapılışı
Çiçekli Altıgen Lif Yapılışı

Kısa bir zaman önce paylaşmış olduğum halde sitemizde ki en çok girilip bakılan El Örgüsü Çeşidi olan diğer bir Değişik Lif Örneğimiz olan Hello Kitty li Lif Örneğine girmenizi tüm içtenliğim ile şiddetle tavsiye ediyorum, eğer zamanınız el verirse kızlar Trabzanlı Altıgen Lif Örneğini tamamladıktan sonra fotoğrafını göndermeniz beni fazlasıyla mutlu eder şimdiden kocaman teşekkürler.

Dünyaya yeni gözünü açmış canınız parçanız bebekleriniz için kendi elinizle canlı renkler ile yelek örmek istiyorsanız Demiryolu Modeli Bebek Yeleği Nasıl Yapılırne bakmayı kaçırmayın, tecrübesi ve güzel anlatımı ile bizler için Trabzanlı Altıgen Lif Modeli Nasıl Yapılır? videosu hazırlayan Tamanne Youtube Kanalına başarılarınız devamını ve şükranlarımızı iletiyoruz.

Altıgen Lif Nasıl Yapılır
Altıgen Lif Nasıl Yapılır

Trabzanlı Altıgen Lif Yapılışı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli serpilin-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN