03 Kasım 20222,111 Görüntülenme0 Yorum
Kutu Teknik Lif Örgüsü
Kutu Teknik Lif Örgüsü

Kutu Teknik Lif Örgüsü

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle farklı lif örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve eminim ki banyonuza da renk katacak olan bu kutulu lif örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Kutu Teknik Lif Örgü
Kutu Teknik Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız ve görenlerinde olumlu dönüşlerini alan diğer bir bu #Kolay Kutucuklu Lif Örgü#süne bakmanızı rica ediyorum.

Örgü hayatım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek farklı lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkür ederiz.

Kutu Teknik Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-sepet-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN