06 Aralık 20183,514 Görüntülenme0 Yorum
Sarı Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu
Sarı Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Sarı Civciv Lif Modeli Yapılışı Anlatımlı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu selamlar, gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için yayınladığım bu tığ işi civciv lif modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve eminim ki en kısa sürede örüp bitirdikten sonra çocuklarınız da bayılacağı bu Sarı Civciv Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Sarı Civciv Lif Modeli Yapımı
Sarı Civciv Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Canım Anne Örgülerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve banyonuza da renk katacak olan bu Sarı Civciv Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Yakın bir zaman evvel sitemize eklediğimiz diğer bir Örgü Civciv Lif Örneklerinden olan ve tığ işi bilenlerinde gönül rahatlığı ile zorlanmadan bitirecekleri bu Civciv Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Canım Anne Youtube Kanalına samimi dille ve öğretici şekilde anlattığı bu Sarı Civciv Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sarı Civciv Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ustu-renkli-yildiz-lif-modeli aycicegi-lif-modeli firfirli-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN