20 Aralık 20213,460 Görüntülenme0 Yorum
Nazar Boncuğu Tasarım Lifi
Nazar Boncuğu Tasarım Lifi

Nazar Boncuğu Tasarım Lifi

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle yeni lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka göz atmasını rica ettiğim ve eminim ki en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Nazar boncuğu tasarım lif örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Nazar Boncuğu Tasarım Lif
Nazar Boncuğu Tasarım Lif

Yakın bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Kare Lif Modellerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu 3 Renkli Şirin Lif modeline bakmadan geçen pişman olur.

Sibelle örgü Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için anlattıkları bu Nazar boncuklu Kare Lif Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Hepinize mutlu günler dilerim.

Nazar Boncuğu Tasarım Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-sepet-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN