20 Aralık 20211,828 Görüntülenme0 Yorum
Meşhur Yıldız Geçidi Lif Yapımı
Meşhur Yıldız Geçidi Lif Yapımı

Meşhur Yıldız Geçidi Lif Yapımı

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, özellikle bebek patik örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için heyecanlandığım bu Melek kanadı bebek Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Meşhur Yıldız Geçidi Lif
Meşhur Yıldız Geçidi Lif

Ayrıca daha önce sitemize yüklediğimiz ve beğeni yağmuruna tutulan bir model olan bu Bebek Makosen Bebek Patik Yapımı modeline göz atmadan geçmemenizi tavsiye ediyorum.

Şerifenin örgü dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek derledikleri bu çok şık ve şirin bebek bot patik nasıl yapılır? videosu için teşekkür ederiz. Hepinize sağlıklı,bereketli günler diliyorum.

Meşhur Yıldız Geçidi Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
katli-file-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli aycicegi-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN