05 Mart 2023628 Görüntülenme0 Yorum
Ortası Motifli Kare Lifi
Ortası Motifli Kare Lifi

Ortası Motifli Kare Lifi

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz yüce rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, özellikle 2023 lif örnekleri arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını rica ettiğim ve son zamanlarda gelin çeyizlerinden olan bu ortası motifli kare lif modelini sitemize ekliyoruz canlarım.

Ortası Motifli Kare Lif
Ortası Motifli Kare Lif

Kısa bir zaman önce sitemizde paylaşım yaptığımız ve görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri diğer bir bu #Halkalı Çiçekli Uzun Lif# linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Filizin E’lifi Youtube Kanalına tatlı dille ve samimi şekilde bizler için emek vererek hazırladığı motifli kare lif nasıl yapılır? videosuna teşekkür ederiz. Deneyecek olanlara kolaylıklar dilerim. Sevdiklerinizle hayırlı huzurlu günler.

Ortası Motifli Kare Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli katli-file-lif-modeli pofuduk-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri aycicegi-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN