31 Aralık 20232,392 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Banyo Lif Örgü
Renkli Banyo Lif Örgü

Renkli Banyo Lif Örgü

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle banyo lif örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmanızı rica ettiğim ve eminim ki gördüğünüz ilk andan itibaren çeyizlik niyetine yapmak isteyeceğinizi düşündüğüm bu videolu liflerini sitemize ekliyoruz.

Renkli Banyo Lif Örgüsü
Renkli Banyo Lif Örgüsü

Tam anlamıyla hobim örgüm yakışır olan ve şiş örgü sevenlerin de gönül rahatlığı ile kolaylıkla yapabileceği bu yeni lif örgü modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık canlarım.

Sitemizde bulunan ve görenlerinde beğendiklerini ilettikleri bir başka model olan #Kolay Kare Lifi Örgüsü# linkine bakmayı unutmayın.

Renkli Banyo Lif Örgüsü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli koseli-pembe-baklavali-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN