30 Aralık 20232,275 Görüntülenme0 Yorum
Muhteşem Desenli Lifi
Muhteşem Desenli Lifi

Muhteşem Desenli Lifi

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun bayanlar, özellikle en yeni lif modeli arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım bu desenli lif örgüsünü sitemize ekliyoruz meleklerim.

Muhteşem Desenli Lif
Muhteşem Desenli Lif

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif çeşitlerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinden çok beğendiklerini söyledikleri bu #Pembiş Renkli Lif Örgüsü# linkine bakmanızı rica ediyorum.

Hobim örgüm Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille anlattıkları bu güzel lif nasıl yapılır? Videosunu hazırladığı için teşekkürlerimizi gönderiyoruz. Hepinize mutlu günler.

Muhteşem Desenli Lif Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli ortasi-papatyali-yuvarlak-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli firfirli-kahverengi-lif-modeli kenari-tomurcuklu-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli kabarik-cicek-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN