23 Şubat 20211,456 Görüntülenme0 Yorum
Renkli Tığ Oyası Yapımı
Renkli Tığ Oyası Yapımı

Renkli Tığ Oyası Yapımı

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası örnekleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını içtenlikle göz atmasını rica ettiğim ve son zamanlarda yeni oyalarında olmazsa olmazlarından olan göze de şık gelen bu Renkli Tığ Oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Renkli Tığ Oyası
Renkli Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve eğer isterseniz de sevdikleriniz için hediyelik niyetlerine yapabileceğiniz bu güzel oya modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir yeni tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu 2021 Yeni Sıralı Tığ Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille bizler için emek emek hazırladıkları bu Renkli Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Renkli Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN