13 Mart 201814,365 Görüntülenme0 Yorum
Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapılışı Videolu Anlatımlı
Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapılışı Videolu Anlatımlı

Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapılışı Videolu Anlatımlı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, gördüğünüz ilk anda maşallah çekeceğinize emin olduğum bu takım uzun lif ören hanım modelleri 2018 çeşitlerinden olan ve gerçekten benim de o desenlerini çok hoş bulduğum bu Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapımını şimdi sitemizde yayınlıyoruz.

Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapımı
Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapımı

Tam anlamıyla Ören Hanım Takım Lif Örneklerine yakışır olan bu Tığ İşi Sarı Takım Lif Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz canlarım, emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Ören Hanım Sarı Takım Lif 2 Modeli olan ve göze de hoş gelen bu Sarı Lif Takımı 2 Kare Lifin Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Ören Hanım Youtube Kanalına Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Sarı Lif Takımı 3 Uzun Lifin Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri ustu-renkli-yildiz-lif-modeli renkli-kalpler-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli yuvarlak-ortasi-sari-papatya-lif-modeli iki-katli-sari-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli cicekli-yaprakli-zarif-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN