20 Aralık 2023518 Görüntülenme0 Yorum
Şık Ve Kolay Lif Örgüsü
Şık Ve Kolay Lif Örgüsü

Şık Ve Kolay Lif Örgüsü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle en yeni lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım 2024 lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Şık Ve Kolay Lif Örgü
Şık Ve Kolay Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir anlatımlı lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Kutu Tekniği Kare Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu kolay lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Şık Ve Kolay Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli katli-file-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli turkuaz-firfirli-lif-modelleri cicekli-nazar-boncugu-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli firfirli-renkli-kalpler-lif-modeli ruzgar-gulu-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN