24 Ekim 20185,941 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu
Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapılışı Anlatımlı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, çok beğendiğim bu 2019 farklı tığ oyası örneklerinden olan ve halk arasında fıstık oyası olarak ta bilinen, tam anlamıyla çeyizlik oyaların olmazsa olamazlarından olan bu Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapımı
Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Güzel çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve ister yazma kenarı işlemesi olarak isterseniz kolye kenarı işlemesi olarak yapabileceğiniz bu Farklı Fıstık Oyası Modelini umarım sizlerde kolayca işleyebilirsiniz, emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemize eklediğimiz diğer bir Yeni Tığ İşi Fıstık Oyası Modellerinden olan ve canlı renkleri çok ama çok hoş olan bir o kadar da kullanışlı olan bu Tığ İşi Üzümlü Fıstık Dağ Oyası Yapımına bakmanızı rica minnet ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve tatlı dille anlattığı bu Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için en içten şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Farklı Fıstık Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN