09 Aralık 20202,318 Görüntülenme0 Yorum
Yapraklı Dağlar Tığ Oyası Yapımı
Yapraklı Dağlar Tığ Oyası Yapımı

Yapraklı Dağlar Tığ Oyası Yapımı

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle tığ oyası örnekleri işlemek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle tavsiye ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren ilk fırsatta örmek için sabırsızlandığım bu Yapraklı Dağlar Tığ Oyasını sitemizde paylaşıyoruz canlarım.

Yapraklı Dağlar Tığ Oyası
Yapraklı Dağlar Tığ Oyası

Tam anlamıyla oya ve dantel dünyası çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve son zamanlarda çeyizlik oyalarında olmazsa olmazlarından olan ve görenlerin de gözlerini alamadıkları bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık meleklerim.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir 2021 tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini bizlere ilettikleri bu 2021 Yeni Tığ Oyası Örneği linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve samimi dille bizler için emek vererek anlattıkları bu Yapraklı Dağlar Tığ Oyası Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Yapraklı Dağlar Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN