31 Ekim 20184,903 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Şiş Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Şiş Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Şiş Oyası Yapılışı Açıklamalı Videolu

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize kocaman sevgi dolu merhabalaaar, halk arasında tığ işi şiş oyası örnekleri 2019 çeşitleri olarak ta bilinen ve sadece tülbent kenarı işlemesi olarak değil yazma kenarı işlemesi olarak ta yapabileceğiniz bu Tığ İşi Şiş Oyası Yapımını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tığ İşi Şiş Oyası Yapımı
Tığ İşi Şiş Oyası Yapımı

Tam anlamıyla Oya Ve Dantel Dünyası Güzel çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve çeyizlik şiş oyası çeşitlerinin en tatlı hallerinden olan bu Renkli Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde kolayca yapabilirsiniz, ellerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Yeni Şiş Oyası Modelleri 2019 çeşitlerinden olan ve etrafınız da görenlerinde hayranlıkla bakakalacağı bu Tığ İşi Sıralı Şiş Oyası Yapımına bakmanızı rica ediyorum.

Oya Ve Dantel Dünyası Youtube Kanalına ayrıntılı ve en içten şekilde anlattığı bu Tığ İşi Şiş Oyası Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı gönderiyoruz.

Tığ İşi Şiş Oyası Yapımı Videosu

BIR CEVAP YAZIN