05 Kasım 20195,704 Görüntülenme0 Yorum
Tığ İşi Yeni Oya Yapımı Açıklamalı Videolu
Tığ İşi Yeni Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Tığ İşi Yeni Oya Yapımı Açıklamalı Videolu

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, özellikle 2020 tığ işi oya örnekleri severlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını tavsiye ettiğim ve son zamanlarda çeyizlik işlemelerinde olmazsa olmazlarından olan bir o kadar da göze çok hoş gelen bu Tığ İşi Yeni Oya Yapılışını sitemizde yayınlıyoruz canlarım.

Tığ İşi Yeni Oya Yapılışı
Tığ İşi Yeni Oya Yapılışı

Tam anlamıyla Yeni Oya Hanım çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve o canlı renklerini benim de çok beğenip yazma kenarı işlemesinde tercih etmek için sabırsızlandığım bu Yepyeni Tığ Oyası Modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık hanımlar.

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir Anlatımlı Tığ Oyası Örneklerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde hayranlıkla çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Çiçekli Çeyizlik Tığ Oyası Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Oya Hanım Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Yeni Oya Nasıl Yapılır? videosunu derlediği için şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Yeni Oya Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN