27 Ağustos 201711,178 Görüntülenme0 Yorum
Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu
Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapımı Türkçe Anlatımlı Videolu

Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapılışı Türkçe Videolu Anlatım

Evinizin melekler tarafından dualandığı bol bereketli bol dualı günler olsun örgü sever güzel meleklerim, bugün belki de çoğunuzun yeni göreceği benim çok beğenip desenlerine hayran kaldığım En Güzel Krokodil Örgü Modellerinden olan ve halk arasında Timsah Sırttı Şiş Örgü Örneklerinden olan şıklığı ve canlı renkleri ile de Yeni Çeyizlik Örgü Çeşitlerinin başında gelen Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapımını sizler için paylaşıyorum.

Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapılışı
Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapılışı

Yapımı da bir o kadar zevkli olan bu Yeni Şiş Örgü Tekniğinde renk tercihini kendi zevkinize göre kullanmanızı tavsiye ediyorum kızlar, şimdiden yapmayı düşünen ve ya yapmak üzere olanlara kucak dolusu sevgilerimi ve kolaylıklar gönderiyorum güzel günlerde kullanmanız dileğiyle inşallah.

Kısa bir zaman önce heves ve heyecan içinde sitemize eklediğim Kolay Çeyizlik Lif Örneklerinden olan ve yumuşacık yapısı ile Yaprak Lif Modeline göz atmadan geçmeyi unutmayın lütfen, boş kalırsanız canlarım Şiş Örgü Krokodil Örneğini yaptıktan sonra benim mutluluğum için çekip fotoğraflarını atarsanız gerçek anlamda çok sevinirim şimdiden Allah razı olsun hepinizden.

Detaylı ve eğlenceli anlatımı ile bizlerde öğrenmesi için Timsah Sırtı Krokodil Örgü Nasıl Yapılır? videosunu bizler için derleyen Örgü Tasarım Youtube Kanalına tüm içtenliğimiz ile şükranlarımızı gönderiyoruz.

Timsah Sırtı Krokodil Örgü Modeli Yapılışı Videosu

BIR CEVAP YAZIN