05 Nisan 20211,258 Görüntülenme0 Yorum
Tunus İşi Papatya Tığ Oya
Tunus İşi Papatya Tığ Oya

Tunus İşi Papatya Tığ Oya

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, özellikle tığ oyası modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa zamanda bitirdiğinizden sonra güzel günlerde keyifle kullanabileceğiniz bu tunus işi papatya tığ oyasını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tunus İşi Papatya Tığ Oyası
Tunus İşi Papatya Tığ Oyası

Tam anlamıyla kıymetli el işleri oyalarına gerçekten çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renkler ile veya evde artan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu güzel tığ oyası modelini umarım sizlerde zorlanmadan yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir çeyizlik tığ oyalarından olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini dile getirdikleri bu 2021 Güzel Tunus Oyasına bakmadan geçmeyin derim.

Kıymetli El İşleri Youtube Kanalına ayrıntılı şekilde ve samimi dille bizler için emek emek derledikleri bu tunus işi papatya tığ oyası nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tunus İşi Papatya Tığ Oyası Videosu

BIR CEVAP YAZIN