06 Aralık 20183,954 Görüntülenme0 Yorum
Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapılışı Videolu
Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapılışı Videolu

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapılışı Videolu

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler tarafından dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun güzel hanımlar, sitemizde yayınladığımız bu 2019 tığ işi kare lif modellerinden olan ve eminim ki sizlerin de zevkle ördükten sonra banyonuza renk katacak olan bir o kadar da göze şık gelen bu Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı
Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı

Tam anlamıyla 2019 Sibelle Örgü çeşitlerine gerçekten çok ama çok yakışır olan ve inşallah en kısa zamanda bitirdikten sonra etrafınızda görenlerinde hayranlıkla bakakalacağını düşündüğüm bu Yeni Kalpli Lif Modelini umarım sizlerde kolaylıkla örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık kızlar.

Kısa bir zaman evvel sitemizde yayınladığımız diğer bir Çeyizlik Kare Lif Modellerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğenip örmeyi tercih ettikleri bu Kare Dondurma Desenli Lif Yapılışına bakmanızı bir ablanız olarak rica ediyorum.

Sibelle Örgü Youtube Kanalına samimi şekilde ve akıcı dille anlattığı bu Üç Boyutlu Kalpli Lif Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı için şükranlarımızı iletiyoruz.

Üç Boyutlu Kalpli Lif Modeli Yapımı Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
mavi-menekseler-lif-modeli firfirli-kirmizi-lif-modeli yuvarlak-kabarik-lif-modeli ceyizlik-kirmizi-kese-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli altigen-sari-lif-modeli renkli-cicekli-mor-sepet-lif-modeli yuvarlak-renkli-lif-modeli yuvarlak-siyah-lif-modeli firfirli-iki-renk-yuvarlak-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli su-bitkisi-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN