17 Kasım 2023968 Görüntülenme0 Yorum
Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgüsü
Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgüsü

Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgüsü

Vatan ve aile sevginizin kalbinizde birleşip bir bütün olacağı yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualarla geçen hayırlı günler olsun örgü aşığı bayanlar, özellikle basit lif örgü arayanların mutlaka ama mutlaka bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak için sabırsızlandığım yeni lif yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgü
Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgü

Yakın bir zaman önce sitemizde yayınladığımız diğer bir örgü lif örgülerinden olan ve öncesinde sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu #Uzun Sepet Lif# linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören hanım gökçe Youtube Kanalına tatlı dille ve detaylı şekilde bizler için emek emek derledikleri bu basit lif nasıl yapılır? videosunu derlediği için teşekkürlerimizi iletiyoruz. Ailenizle hayırlı huzurlu günler dilerim.

Çeyizlik 2023 Kolay Lif Örgü Videosu

YUVARLAK LİF MODELLERİ
uclari-tomurcuk-yildiz-lif-modeli kirmizi-puf-cicekli-lif-modeli kar-tanesi-lif-modeli firfirli-yuvarlak-pembe-lif-modeli tomurcuklu-ruzgar-gulu-lif-modeli kizilcik-tomurcuklu-lif-modeli yuvarlak-menekseli-lif-modeli murdum-rengi-sepet-lif-modeli buyuk-cicekler-lif-modeli kirmizi-yuvarlak-lif-modeli tomurcuklu-katli-lif-modeli ceyizlik-pembe-kese-lif-modeli
BIR CEVAP YAZIN